Hakkımızda

İmalat sanayinde üretimin vazgeçilmez koşulu malzeme ve yüksek ürün kalitesidir. İmal ettiğimiz ürünün ve hizmet kalitesinin her zaman görüntümüz ve rekabet gücümüz olacağı bilinciyle çalışıyoruz.

Bu çalışma azmi ile 1984 yılından bu yana % 100 kalite, sıfır hata anlayışıyla başladığımız, mühendislik plastiklerinden gerek mekanik işleme gerekse otomatik baskı yöntemiyle büyük bir çoğunluğu PTFE’den (LIFELON®) oluşan imalatımıza, yine mühendislik plastiklerden mamül ürünlerle ve ayrıca gelişen yeni PTFE (LIFELON®) alaşımlarını siz müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda üretim portföyümüze ekleyerek devam etmekteyiz.

Müşterilerimizden gelen talepleri PTFE (LIFELON®) alanında uzmanlaşmış tecrübeli mühendis kadromuz, üstün teknoloji ve kalıcı çözümlerle karşılamak üzere her zaman yanınızdayız.

LIFELON

Gökhan Aydın

Kalite Politikamız

Yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamak,
Taahhütlerimize tam bağlı olmak,
Ürün kalitemizi artırmak,
Performansımızı sürekli iyileştirmek, temel kalite politikamızdır.

Misyonumuz

A

AYDIN MAKİNA, kalitenin hiçbir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye bilinçli çabalar sonucunda ulaşıldığının şuurundadır. Bu bağlamda sektörün en kalifiye ekibine sahip olan kuruluşumuz, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve üretim kalitesini artırmak için, sürekli üretim hatlarını yenileyerek teknolojiyi de yakından takip etmektedir.
AYDIN MAKİNA ’nin üretim prensiplerinde kalite en önde yer almaktadır. Bunu sağlamak için ürün kontrol işlemleri tedarikçi değerlendirmeleri ve hammadde girişi ile başlamakta, bütün üretim safhalarında devam etmektedir.
AYDIN MAKİNA, olarak sektörü ilgilendiren yurtdışı fuarlar takip edilmekte ve uluslararası bağlantıların artırılması için çalışmalar devam ettirilmektedir.
AYDIN MAKİNA, tüm personeli ile kalitenin hiçbir zaman tesadüf olmadığının ve kaliteye bilinçli çabalar sonucunda ulaşıldığının şuuruyla çalışmalarını sürdürmektedir

Vizyonumuz

Yaşanabilir bir dünya için kaliteli, doğa dostu ve iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, standartlara uygun, ürün ve hizmetler sunmak.

1984 yılından bu yana

İmalat sanayinde üretimin vazgeçilmez koşulu malzeme ve yüksek ürün kalitesidir. İmal ettiğimiz ürünün ve hizmet kalitesinin her zaman görüntümüz ve rekabet gücümüz olacağı bilinciyle çalışıyoruz.

 
 

530

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti