VİZYONUMUZ
Yaşanabilir bir dünya için kaliteli, doğa dostu ve iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, standartlara uygun, ürün ve hizmetler sunmak.
MİSYONUMUZ

AYDIN MAKİNA, kalitenin hiçbir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye bilinçli çabalar sonucunda ulaşıldığının şuurundadır. Bu bağlamda sektörün en kalifiye ekibine sahip olan kuruluşumuz, gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve üretim kalitesini artırmak için, sürekli üretim hatlarını yenileyerek teknolojiyi de yakından takip etmektedir.
AYDIN MAKİNA ’nin üretim prensiplerinde kalite en önde yer almaktadır. Bunu sağlamak için ürün kontrol işlemleri tedarikçi değerlendirmeleri ve hammadde girişi ile başlamakta, bütün üretim safhalarında devam etmektedir.
AYDIN MAKİNA, olarak sektörü ilgilendiren yurtdışı fuarlar takip edilmekte ve uluslararası bağlantıların artırılması için çalışmalar devam ettirilmektedir.
AYDIN MAKİNA, tüm personeli ile kalitenin hiçbir zaman tesadüf olmadığının ve kaliteye bilinçli çabalar sonucunda ulaşıldığının şuuruyla çalışmalarını sürdürmektedir

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamak,
Taahhütlerimize tam bağlı olmak,
Ürün kalitemizi artırmak,
Performansımızı sürekli iyileştirmek, temel kalite politikamızdır.
GÖKHAN AYDIN
GENEL MÜDÜR